Kto sme

Kto sme

Kto sme a kde sme

Liptovské chaty sú štýlové drevenice situované v prekrásnom prostredí Liptova, ktoré si môžete prenajať s rodinou a priateľmi na víkenový alebo dovolenkový pobyt. Všetkých 10 rekreačných domčekov sa nachádza na jednej uličke v obci Liptovský Trnovec, len 500 m od Liptovskej Mary a 800 m od Tatralandie. Do Liptovského Mikuláša a do lyžiarskeho strediska Ski Jasná sa dostanete autom do 20 minút.

Naše chaty sú ideálnou voľbou pre menšie skupiny do 8 osôb, pričom cena prenájmu sa odvíja od reálneho počtu hostí. Maximálne súkromie zaručujeme tým, že chaty prenajímame vždy len ako celok, nie ako jednotlivé izby.

Obe typy našich chát – Comfort aj Comfort plus, v sebe spájajú ducha tradičných dreveníc s komfortom moderného bývania. Útulný obytný priestor s kozubom na prízemí dopĺňa kuchynský kút a veľký jedálenský stôl. Na podlaží sú spálne s ôsmimi lôžkami. V cene je zarnuté Wi-Fi a súkromné parkovisko priamo na mieste. V rámci areálu je vám k dispozícii aj bazén a detské ihrisko.

Ako malá rodinná firma prenajímame chaty na rekreačné účely už od roku 2008 a vďaka osobnému prístupu ku každému klientovi neustále zdokonaľujeme naše služby k vašej maximálnej spokojnosti. Záleži nám na tom, aby ste sa u nás cítili ako doma.

U nás ste vždy vítaní! Tešíme sa na Vás.

 

 

Martina Šimčisková                                   Pavol Šimčisko

 

KDE SA NACHÁDZAME NA SLOVENSKU?
KDE SA NACHÁDZAME NA LIPTOVE?