Okolie chát

Okolie chát

Okolie chát

Liptovské chaty ponúkajú omnoho viac, než len strechu nad hlavou počas dovolenky. Už pri príchode vás privíta kultivované a pekne upravené prostredie s nadštandardným exteriérovým vybavením pre voľnočasové aktivity v bezprosterdnom okolí chatiek. Súčasťou koloritu krajiny sú krásne výhľady na okolité hory a svieža vôňa vzduchu vanúceho od Liptovskej Mary.

Liptovské chaty sú súčasťou komplexu novopostavených drevených víkendových domov, ktoré tvoria samostatnú uličku Liptovského Trnovca. Dostatočná vzdialenosť od obydlí domáceho obyvateľstva zaručuje pokojné prostredie a vysokú mieru súkromia. 

V Liptovských chatách na vás čaká nielen romantické bývanie v dreveniciach, ale aj kultivované a upravené prostredie s vybavením pre plnohodnotné trávenie voľného času. Každá chatka má vlastný pozemok, ktorý poskytuje spevnenú plochu pre zaparkovanie dvoch áut a záhradku s trávnatou plochou pre outdoorové aktivity.

Ako hostia Liptovských chát  budete mať bezplatný vstup do športového areálu, kde je k dispozícii bazén, ohniská so sedením, pri ktorých si môžete spraviť opekačku, plochy pre kolektívne športy, detské ihrisko, hojdačky, trampolíny a nafukovací skákací hrad. 

V rámci športového areálu je k dispozícii aj letný bufet, kde si môžete dopriať chutné občerstvenie. K zlepšeniu a uvoľneniu dovolenkovej nálady určite prispeje aj dúšok osviežujúceho perlivého vína, ktoré si môžete kúpiť na recepcii. V ponuke máme Prosecco značky Val D´Oca, a to: Treviso DOC, Millessimato DOCG a Uvaggio Storico DOCG.


PREZRITE SI OKOLIE NAŠICH CHÁT V GALÉRII